( 27 Сен 2016 )

Мини-техника

Сучасний обробіток землі потребує нових технологічних підходів та сучасної техніки, яку можна було б використовувати не лише на великих площах, але й у малих господарствах. Українська фірма «Трактор № 1» пропонує покупцям багатий вибір сільськогосподарської міні-техніки від провідних світових виробників: міні-, мототрактори та блоки японського бренду «МІЦУБІСІ», південнокорейського «КІОТІ» та «БРЕНСОН», китайських «CHERY», «ZOOMLION HEAVY MACHINERY CO.», «LTD» та ін.

Техніка виготовлена з урахуванням географічних і кліматичних особливостей України, успішно пройшла випробування в українських умовах, придатна до експлуатації у степовій, лісовій, гірській місцевостях.

Радимо потрібний мінітрактор купити, скориставшись послугами сайту фірми «Трактор № 1». Тут ви отримаєте вичерпні відповіді на ваші запитання, поради щодо експлуатації та необхідності навісного обладнання. Вибрану вами техніку буде належним чином підготовлено до продажу, крім того, фірма надасть гарантійне та сервісне обслуговування.

За допомогою міні-тракторів ви зможете виконати всі основні види сільськогосподарських робіт – від оранки до заготівлі кормів, зокрема сіна, коренеплодів, скиртування, культивації, перевезення різноманітних вантажів тощо. Крім того, вони можуть бути використані в якості комунальної та будівельної техніки.мінітрактор купити

Рубрики: Политика Автор:
Ваш отзыв

Отзывов нет на «Мини-техника» »

Комментарии RSS.

Оставьте свой отзыв

|
| RSS | WP | GFXedit | Темы WordPress